Mások ezeket rendelték
Kövesztett paprikás-fokhagymás szalonna kb. 25 dkg
Saját sertésállományból készült kövesztett paprikás-fokhagymás szalonna! Tartósítószert és ízfokozót NEM tartalmaz! A termékeim kizárólag saját nevelésű sertésekből, hagyományos eljárással készülnek! Összetevők: nyers császárszalonna, só, bors, kömény, babérlevél, fokhagyma és szegedi pirospaprika. A sertéseket saját magam nevelem és dolgozom fel. Az előállítás során csak és kizárólag hazai hozzávalókat használok!





Májas hurka kb. 25 dkg
Saját sertésállományból készült termelői májas hurka! Tartósítószert és ízfokozót NEM tartalmaz! A termékeim kizárólag saját nevelésű sertésekből, hagyományos eljárással készült. Összetevők: sertés szalonna, sertés belsőség rizs, máj és fűszerek! A sertéseket saját magam nevelem és dolgozom fel. Az előállítás során csak és kizárólag hazai hozzávalókat használok!





Sütőkolbász kb. 25 dkg
Saját sertésállományból készült termelői sütőkolbász! Tartósítószert és ízfokozót NEM tartalmaz! A termékeim kizárólag saját nevelésű sertésekből, hagyományos eljárással készülnek. Összetevők: sertéshús, sertés szalonna, só, bors, kömény, szegedi pirospaprika és fokhagyma! A sertéseket saját magam nevelem és dolgozom fel. Az előállítás során csak és kizárólag hazai hozzávalókat használok!



