Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Fűszerész - Tzatziki fűszerkeverék kaporral 20 gr

Nettó tömeg    20 gramm Összetevők    fokhagymagranulátum, tengeri só, oregano, paprika, bazsalikom, kapor Származási hely    Magyarország Ajánljuk    Tzatziki készítéséhez.

385 Ft / tasak
19.25 Ft/g

Fűszerész - Vad fűszerkeverék 20 gr

Vadhúsok ízesítésére használt fűszerkeverék. Nettó tömeg    20 gramm Összetevők    kakukkfű, bors, gyömbér, szegfűszeg, borókabogyó, tárkony, fahéj, koriander, babérlevél Származási hely    Magyarország Ajánljuk    Vadhúsok ízesítéséhez.  

390 Ft / tasak
19.5 Ft/g

Fűszerész - Vöröshagyma granulátum 30 gr

A vöröshagyma granulátum  bármikor segítségünkre lehet főzés közben, ha csak egy pici hagyma ízt szeretnénk kölcsönözni az ételnek, de nincs otthon hagymánk, vagy éppen száraz pácot készítünk. Nettó tömeg 30 gramm Összetevők vöröshagyma Származási hely Kína Ajánljuk Pácoláshoz, friss vöröshagyma helyettesítéséhez ragukban.

385 Ft / tasak
12.83 Ft/g

Fűszerszerész - Chili tört maggal 20 gr

A tört chili paprikát ragukhoz, levesekhez ajánljuk a csípős ízek kedvelőinek. Nettó tömeg    20 gramm Összetevők    chili Származási hely    Kína Ajánljuk    A csípős ízeket kedvelőknek. Forgalmazza a Fűszeres Kft  

345 Ft / tasak
17.25 Ft/g

Gluténmentes Croissant (vegán) 3 db * 60 gr

Készresütött, gyorsfagyasztott, glutén-, tej-, tojás- és szójamentes péksütemény. Könnyed, réteges tészta, enyhén édes ízvilággal – klasszikus reggeli élmény kompromisszumok nélkül. Összetevők: Gluténmentes lisztkeverék (burkonyakeményítő, rizskeményítő, sürítőanyagok: E415, E464 és E412, cukor, utifűmaghéj, repceolaj, életőkivonat, só pörkölt őrölt lencse, svanyúságot szabályozó anyag E262, enzim: alfa- amiláz) víz, leveles margarin (növényi olajok: pálma és repce, víz, emulgeálószer: E471, E475 és E322), só savanyúságot szabályozó anyag: E330, tartósítószer: E202, szinezék: E160b, cukor, élesztő, só, étolaj    

1955 Ft / csomag
10.86 Ft/g

Gluténmentes fodroska levesbetét

Gluténmentes levesbetét. Bármilyen levesbe rakható. Összetevők rizsliszt, tojás, útifűmaghéj. 200g /csomag

600 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes fusilli

Rizslisztből készült tészta..Fogyasztható köretként,,  tésztasalátákban vagy rakott ételekben. Összetétel: rizsliszt, tojás, útifű maghéj. Gluténmentes termék! 300 g/csomag

900 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes reginette

Gluténmentes tészta lisztérzékenyeknek. Felhasználható köretként vagy rakott, sült egytálételekhez. Összetevők: rizsliszt, tojás,útifű maghéj 300g/csomag

900 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes Rövidcső

900 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes rövidmetélt

Rizslisztből készült rövidmetélt túrós, mákos vagy diós tésztának... Gluténmentes termék, lisztérzékenyek is bátran fogyaszthatják. Összetevők: rizsliszt, tojás, útifű maghéj 200 g/csomag

600 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes szélesmetélt

1,5 cm széles, 4-5 cm hosszú tésztacsíkok. Krumplis és káposztás tésztához kiválóan alkalmas. Összetevők rizsliszt, tojás, útifűmaghéj. 300g/ csomag  

900 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Gluténmentes Tarhonya

900 Ft / csomag
3000 Ft/kg