Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Kagyló tészta

Különleges, csigaházat imitáló, hajlított, cső alakú tészta. Főzésekor vigyázz rá, ahogy kevergeted a vízben, ne törd össze... 400g/ csomag

600 Ft / csomag
1500 Ft/kg

Kakastaréj

Élénk sárga színű, egyedi formájú körettészta. Főzési tipp: a tésztát forrásban levő vízbe tesszük és 5 percig főzzük.Ekkor levesszük a tűzhelyről,de még további 4 percig a vízben hagyjuk.Ezalatt még puhul egy kicsit,de már nem fog szétfőni.Leszűrjük és forrón tálaljuk. 400 g

700 Ft / csomag
1750 Ft/kg

Kakukkfűvirág szörp / Thyme syrup

Kiváló hurutoldó, emésztést segítő kellemes ízű szörp.

650 Ft / üveg
2600 Ft/l

Kalács 55 dkg

Összetevők: finomliszt, tej, margarin, cukor, tojás, só, élesztő A termék az átvétel napján készül Minőségét megőrzi: 3 nap Tárolás: száraz, hűvös helyen  Allergének: liszt, tej, tojás Készíti: Timáné Nagy Zita Krisztina (ev.), sZita Pékműhely Székhely: 8598 Pápa, Tapolcafői u. 82.  

1990 Ft / db
3618.18 Ft/kg

Kaméleon virág

Tarka levelével díszít, tarackosan terjed.

1200 Ft / db
1200 Ft/db

Kapor

Kapor száraz

250 Ft / csomó
250 Ft/csomó

Káposztával töltött paprika savanyúság 720 ml

Vegyszermentesen termesztett paprikánkból és káposztánkból készült, kizárólag hőkezeléssel tartósított ecetes savanyúság. Hozzáadott mesterséges aromát, színezéket és tartósítószert nem tartalmaz! Összetevők: étkezési paprika, vöröshagyma, fejes káposzta, só,ecet, víz, cukor, fűszerek.

990 Ft / üveg
1375 Ft/l
...

Kaskavál sajt, medvehagymás 250 g

1750 Ft / csomag
7000 Ft/kg

Kefír 800g

Probiotikus, közepesen szénsavas, kaukázusi típusú kefír. Cseppmentesen záródó műanyag dobozban forgalmazzuk.

1260 Ft / db
1575 Ft/kg

Kék szőlő 500 gramm

Kék szőlő TermékekKisebb szemű édes, régi típusú szőlő. A szőlőszemekben van mag. Permetezést nem igényel, úgyhogy vegyszermentesen terem. A leveleket félrehatjuk, hogy a napot ne takarja el a fürtök elől, így édesebb lesz a termés. 

550 Ft / csomag
1100 Ft/kg

Kézműves házi Tagliatelle tészta 2 főre

10 tojásos tagliatelle száraztészta 2 főre.  Kézműves száraztészta prémium minőségi lisztből és kapirgálós tyúkjaink tojásaiból.    Súly: kb, 300 gramm   Főtt házi tészta (100 g) becsült tápanyagtartalma   Tápanyagtartalom: Energia ~420 kcal Zsír ~5,8 g - Telített zsír ~1,6 g Szénhidrát ~62 g - Cukor ~0,8 g Rost ~2,5 g Fehérje ~14 g Só ~0,08 g   Száraz, hűvös helyen tartandó!

1500 Ft / doboz
5000 Ft/kg