Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Kökényszilva szörp /Blackthorn syrup 250ml

Különleges szilvából készült, természetes flavonoidokban gazdag szörp.

650 Ft / üveg
2600 Ft/l

Köményes gomolya sajt 200g

Minden sajtunkat nyers, teljes tejből készítjük, megőrizve az összes vitamin- és enzimtartalmát. Élőflórás, tradicionálisan elkészített friss gomolyasajt köménnyel ízesítve.

1360 Ft / db
6800 Ft/kg

Korona

Levesbetét. A formáját én, a nevét a férjem találta ki. Jól mutat a borsólevesben, zöldséglevesekben és nálam a paradicsomlevesben ez a favorit. 200 g

500 Ft / csomag
2500 Ft/kg
...

Körözött 120 g

Amit mindenki szeret, Nagyi receptje alapján.

599 Ft / doboz
4991.67 Ft/kg

Körözött 200 g

Rögös túrónkból készítjük, hagyományos módon ízesítve, mélymulcsos, vegyszermentes kertünkből származó vöröshagymával, fokhagymával és pirospaprikával.

800 Ft / doboz
4000 Ft/kg

Körte 1 kg/1000 gramm

Körte az öreghegyi kiskertünkből. 

1000 Ft / csomag
1000 Ft/kg

Körte befőtt 720 ml.

800 Ft / üveg
800 Ft/üveg

Kovászos császárzsemle (3 db)

Hagyományos kovászos eljárással készült pékáru. Összetétel:  liszt, tej, margarin, cukor, só

750 Ft / csomag
750 Ft/csomag

Kovászos fehér gyökérkenyér 60 dkg

Hagyományos, vadkovászos eljárással, kizárólag liszt, víz és só hozzáadásával készül. Lágyabb, kevésbé markáns savanykás íz, ropogós héj jellemzi. Összetétel: búzaliszt, víz, vadkovász, só Tárolás: száraz, hűvös helyen, zárt csomagolásban Minőségét megőrzi a csomagoláson feltüntetett időpontig

1220 Ft / db
2033.33 Ft/kg

Kovászos fehér kenyér 60 dkg

Hagyományos, vadkovászos eljárással, kizárólag liszt, víz és só felhasználásával készül. Lágyabb, kevésbé markánsan savanykás íz, ropogós héj jellemzi. Bélzete levegősebb, lazább szerkezetű, kevésbé sűrű. Összetétel: búzaliszt, víz, vadkovász, só Tárolás: száraz, hűvös helyen, zárt csomagolásban Minőségét megőrzi: 3 nap

1220 Ft / db
2033.33 Ft/kg

Kovászos félbarna kenyér 60 dkg

Hagyományos, vadkovászos eljárással, kizárólag liszt, víz és só felhasználásával készül. Összetétel: teljes kiörlésű rozsliszt, kenyérliszt, víz, vadkovász, só Tárolás: száraz, hűvös helyen, zárt csomagolásban Minőségét megőrzi: a csomagoláson feltüntetett időpontig

1220 Ft / db
2033.33 Ft/kg

Kovászos focaccia

Hagyományos, vadkovászos eljárással készült termék. Összetétel: liszt, víz, só, olivaolaj, paradicsom, olivabogyó Tárolás: száraz hűvös helyen Minőségét megőrzi: 2 nap

890 Ft / db
890 Ft/db