Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Repcekrémméz 1000g/500g/250g

  A repceméz legfőbb tulajdonsága,  hogy alacsony savtartalma miatt a gyomorsav-túltengésben szenvedőknek is ajánlható. Könnyen kenhető, de sokan használják a reggeli kávébá és teába is, mert meghagyja az italok aromáját, ízét.                                      

2600 Ft / üveg
2600 Ft/kg

Reszelt sajt 200 g vákumfóliában

Minden sajtunkat nyers, teljes tejből készítjük, megőrizve az összes vitamin és enzim tartalmát. Élőflórás, hosszan érlelt termékek, ezért laktózérzékenyek is fogyaszthatják. "Szömörke" sajtunkból reszeljük, mely egy kemény sajtfajta. Minimum 2 hónap érlelés után vákumfóliában értékesítjük. 

1650 Ft / db
8250 Ft/kg

Retró kakaó 330 ml

520 Ft / üveg
157.58 Ft/dl

Rögös túró 200 g

Rögös túrónk élőflórás. Tradicionálisan nyers tejből, alacsony hőmérsékleten kimelegítve készül, ezáltal megtartva a rögök nagyságát és kellemes lágy állagát, megőrizve jelentős, hőre érzékeny vitamintartalmát (B1, B2, A-vitamin).

700 Ft / doboz
3500 Ft/kg

Rövidmetélt

A legkedveltebb magyar tészta. Túróval vagy mákkal, dióval vagy grízesen- kinek-kinek kedve szerint. 400g/ csomag

600 Ft / csomag
1500 Ft/kg

Rozmaring por 20g

Vegyszermentes növényből készült.

1000 Ft / üveg
50 Ft/g

Rózsaszirom szörp (500ml)

1300 Ft / üveg
3 Ft/üveg

Rózsaszirom zselé (370ml)

A zselé vörös rőzsasziromból készült cukor és dzsemfix hozzáadásával. Ajánljuk kalácsra, palacsintába, kekszre, fagylaltok és sülthúsok mellé, vagy csak úgy...

1600 Ft / üveg
4 Ft/üveg
...

Sajttál 60-70 dkg

Minden sajttál egyedi, a megrendelő igénye, ízlése szerint készül. A kép csak tájékoztató jellegű! Mivel nem vákuum csomagolt, így hétvégéig elfogyasztandó. A sajttál összetételét illetően kérem, szíveskedjen velem telefonon egyeztetni kedd estig.  tel: 06203163814

8000 Ft / tálca
12307.69 Ft/kg

Sárga mirabolán lekvár /fosóka szilva/- Cherry plum jam 200g

Mirabolán szilvából, azaz fosóka szilvából, kevés cukorral készült lekvár. Savanykás ízű, kiválóan helyettesíti a sárgabarack lekvárt a süteményekben is. Tartósítószer és vegyszer mentes!

1300 Ft / üveg
6500 Ft/kg

Sárgabarackos mix teának (100g.)

Családi gazdaságunk legújabb terméke :Sárgabarackos gyümölcs mix. Nagyon finom tea készíthető belőle. A gyümölcsök vegyszermentesek. (sárgabarack, alma, meggy homoktövis.). 1000Ft/100g

1000 Ft / g
10 Ft/g

Sárgarépa

Sárgarépa csomó/5 db

450 Ft / csomó
450 Ft/csomó