Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Meggybor ecet / Sour Cherry wine vinegar

Megybor Ecet  Vegyszermentes meggyből  hagyományos módon cukor hozzadása nélkűl készűlt . Összetevők : Megy  Tölgyfarodóban min. fél évig érlelt eczet. 

3500 Ft / db
10000 Ft/l
...

Menta szörp / Mint Syrup 250ml

Fürtös mentából készült hűsítő hatású, epeműködést serkentő szörp.

650 Ft / üveg
2600 Ft/l

Mézontófű - hárs 1000g/500g/250g

Ezt a különleges mézet a mézontófű (facélia) és a hárs együtt virágzásakor gyűjtötték méheim.

3000 Ft / üveg
3000 Ft/üveg

Mini pozsgás kert

Tűző napra tegye, néha locsolja meg! Kapálni sem kell!

2800 Ft / db
2800 Ft/db

Nagykocka

Klasszikus magyar tészta- krumplis tésztához, káposztás kockának.

650 Ft / csomag
1625 Ft/kg
...

Natúr gomolya sajt 120 g

Friss, szeletelhető sajt. Nagyon jól eltartható.

800 Ft / csomag
6666.67 Ft/kg
...

Natúr joghurt 220 ml

Natúr joghurt

425 Ft / doboz
1931.82 Ft/l

Natúr joghurt 800 g

Natúr joghurtunk élőflórás. Utósavanyodásra nem hajlamos tejsavbaktériumokkal és bifido baktériumokkal készül, ezért hosszú ideig megőrzi krémes, édeskés ízét és probiotikus hatását. Cseppmentesen záródó műanyag dobozban forgalmazzuk.

1260 Ft / doboz
1575 Ft/kg