Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Criollo pörkölt kakaóbab - 100g

A venezuelai criollo kakaóbabokat frissen pörköltük. Ropogós és ellenálhatatlan, tele értékes antioxidánsokkal és egy kevés koffeinnel. Egészséges nassolás, engedd meg magadnak Te is!  A Criollo kakaóbab ritka, ezért drága. A venezuelai Criollo a legritkább, a világtermelés 5-10 százalékát adja. A durva felszínű, csúcsos, halvány vöröses színű termés 20-25 szürkésbarna magot rejt. A talajra, esetleg banánlevélre terítve a napon szárítják. Komplex ízű, de sokkal kevésbé erőteljes mint az elterjedt, nemesített fajtáké.  Aromazárt 2 rétegű nátronpapíros csomagolásban. A kakaóbabot a győri Kapucziner pörkölőüzem szállítja. 

2835 Ft / csomag
28.35 Ft/g

Csalán szörp 250ml

Aki kedveli a csalán teát ezt a szörpöt is szeretni fogja. Ugyanúgy használható méregtelenítésre mint a tea, de nem kell szünetet tartani a fogyasztásában, mert a csalán apró szőröcskéit már nem tartalmazza, így nem bántja a gyomrot. Összetevői:cukor, víz, csalán

650 Ft / üveg
2600 Ft/l

Cseresznye befőtt 720 ml

Magos cseresznye befőtt, vegyszermentes gazdaságunkból. Hőkezeléssel tartósitva. Mesterséges aromát, színezéket nem tartalmaz. Cukorral tartalmaz.

990 Ft / üveg
1375 Ft/l

Csicseriborsó 1 kg

Csicseriborsó  Dónia – közel 40 éve magyar nemesítésű csicseriborsó, amelyet kifejezetten a hazai termesztési körülményekhez fejlesztettek. Magas, 21–24%-os fehérjetartalma és kedvező étkezési tulajdonságai miatt sokféleképpen felhasználható. Kiváló alapanyag hummuszhoz, falafelhez, levesekhez, főzelékekhez, salátákhoz és pürékhez, de pörkölve, fűszerezve egészséges snackként is fogyasztható.

900 Ft / kg
900 Ft/kg

Csicseriborsó 500 g

Csicseriborsó 500g Dónia – közel 40 éve magyar nemesítésű csicseriborsó, amelyet kifejezetten a hazai termesztési körülményekhez fejlesztettek. Magas, 21–24%-os fehérjetartalma és kedvező étkezési tulajdonságai miatt sokféleképpen felhasználható. Kiváló alapanyag hummuszhoz, falafelhez, levesekhez, főzelékekhez, salátákhoz és pürékhez, de pörkölve, fűszerezve egészséges snackként is fogyasztható.

450 Ft / db
900 Ft/kg

Csipkebogyó lekvár /Rosehip jam/ 200g

Kevés cukorral, tartósítószer nélkül készült lekvár.

1400 Ft / üveg
7000 Ft/kg

Csokimenta fodormenta citromfű szörp(500ml)

     A vegyszermentes gyógynövények egyenlő arányban találhatóak a szörpben, hozzáadott cukorral és citromsavval.      Nyomokban NátriumBenzoátot tartalmaz.

1300 Ft / üveg
2.6 Ft/ml

Csusza

Egy jó harcsapaprikás túrós csuszával...?? Vagy csak túrós csusza tejföllel,szalonnával...? 400 g

800 Ft / csomag
2000 Ft/kg

Csusza kézműves száraztészta - 330 g

CSUSZA 10 tojásos száraztészta Kézműves száraztészta prémium minőségi lisztből és kapirgálós tyúkjaink tojásaiból.    Súly: 330 gramm   Főtt házi tészta (100 g) becsült tápanyagtartalma   Tápanyagtartalom: Energia ~420 kcal Zsír ~5,8 g - Telített zsír ~1,6 g Szénhidrát ~62 g - Cukor ~0,8 g Rost ~2,5 g Fehérje ~14 g Só ~0,08 g   Száraz, hűvös helyen tartandó!

1770 Ft / doboz
5363.64 Ft/kg

Darált Töpörtyű

Natúr darált töpörtyű, ízesítés nélküli. Pogácsa készítéshez, tepertőkrém készítéséhez ajánljuk! Egy doboz 300gramm. 

1100 Ft / db
1100 Ft/db

Disznósajt kb. 20 dkg

Gazdaságunk által előállított takarmányon hízlalt hagyományos tartásból származó sertéshúsból készült! Enyhén füstölt! 20dkg-os csomagban kapható! Családunk régi jól bevált receptje alapján készítjük.  Vákuumcsomagolva kapható.

682 Ft / csomag
34.1 Ft/dkg

Durum copfocska

Copfocska-durumlisztből... :-) Összetevők: durumbúza-tészta liszt, tojás 400 g / csomag

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg