Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Aranygaluska

Hagyományos eljárással készült édes pékáru Összetétel: finomliszt, tej, margarin, cukor, tojás, dió, élesztő, só A termék az átvétel napján készül Minőségét megőrzi: 3 nap Tárolás: száraz, hűvös helyen  Allergének: liszt, tej, tojás, dió Készíti: Timáné Nagy Zita Krisztina (ev.), sZita Pékműhely Székhely: 8598 Pápa, Tapolcafői u. 82.

1990 Ft / db
1990 Ft/db

Aszalt alma csipsz (roppanós) 100g

Vegyszermentes őshonos őszi almákból készült aszalvány.

1000 Ft / tasak
10000 Ft/kg

Aszalt füge 100 g

Saját, vegyszermentes gyümölcsből készült aszalvány.

1000 Ft / tasak
10000 Ft/kg
...

Aszalt-sárgabarackos svábtekercs 100-110 g

Gyúrt sajt, aszalt-sárgabarackkal töltve. A HUGI SAJT kézműves sajtjai és tejtermékei kizárólag a Vencel családi gazdaságból származó tehéntejből készülnek, méghozzá kézi eljárással, mesterséges adalék hozzáadása nélkül. 

820 Ft / csomag
8200 Ft/kg
...

Aszalt-szilvás svábtekercs 100-110 g

Gyúrt sajt, aszalt-szilvával töltve. A HUGI SAJT kézműves sajtjai és tejtermékei kizárólag a Vencel családi gazdaságból származó tehéntejből készülnek, méghozzá kézi eljárással, mesterséges adalék hozzáadása nélkül. 

820 Ft / csomag
8200 Ft/kg

Aszparágusz

Szobanövény, de nyáron szeret a szabadban, átnyékban naralni

1500 Ft / db
1500 Ft/db

Balatoni rózsa Pityóka / Potato

Balatoni rózsa burgonya vegyszermentesen termesztett ! Poros héjú, sárga húsú  „B” főzési típusú,jó hasábburgonyának is,  nem lisztes, finom hús szerkezetű, általános hasznosítási célú, kiváló ízű étkezési burgonya. 5-11cm gumóméret.

2290 Ft / csomag
763.33 Ft/kg

Barázda tészta

Különleges formájú tészta. Felhasználható köretként, önálló fogásként vagy akár levesbe is rakható. Összetevők: búzaliszt, tojás 400 g/csomag  

660 Ft / csomag
1650 Ft/kg
...

Barbecues svábtekercs 100-110 g

Gyúrt sajt, bükkfaforgácson füstölve, barbecues fűszerrel fűszerezve. A HUGI SAJT kézműves sajtjai és tejtermékei kizárólag a Vencel családi gazdaságból származó tehéntejből készülnek, méghozzá kézi eljárással, mesterséges adalék hozzáadása nélkül. 

760 Ft / csomag
7600 Ft/kg

BIGOLI (Vastag spagetti) kézműves száraztészta 2 főre

10 tojásos száraztészta Kézműves száraztészta prémium minőségi lisztből és kapirgálós tyúkjaink tojásaiból.    Súly: 180 gramm   Főtt házi tészta (100 g) becsült tápanyagtartalma Tápanyagtartalom: Energia ~420 kcal Zsír ~5,8 g - Telített zsír ~1,6 g Szénhidrát ~62 g - Cukor ~0,8 g Rost ~2,5 g Fehérje ~14 g Só ~0,08 g   Száraz, hűvös helyen tartandó!

900 Ft / doboz
5000 Ft/kg

Bigoli per Quattro

10 tojásos száraztészta Kézműves száraztészta prémium minőségi lisztből és kapirgálós tyúkjaink tojásaiból. Súly: 490  gramm   Főtt házi tészta (100 g) becsült tápanyagtartalma Tápanyagtartalom: Energia ~420 kcal Zsír ~5,8 g - Telített zsír ~1,6 g Szénhidrát ~62 g - Cukor ~0,8 g Rost ~2,5 g Fehérje ~14 g Só ~0,08 g   Száraz, hűvös helyen tartandó!

2500 Ft / doboz
5102.04 Ft/kg

Bilbergia

Igénytelen szobanövény, elviseli a kevés fényt és a ritka locsolást. Rózsaszín bókoló virágzata van. 

2500 Ft / db
2500 Ft/db