Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Durum Fusilli

Fusilli -durumlisztből... :-) Összetevők: durumbúza-tészta liszt, tojás 400 g / csomag

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg

Durum kiskagyló

Durumlisztből készült apró, kagyló alakú tésztaféle. Fogyasztható köretként,készülhet  belőle egytálétel, de remek kiegészítője lehet leveseknek is. Összetevők :durumliszt, tojás 400 g / csomag

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg

Durum kiskocka

Levesbetét-durumlisztből... :-) Összetevők: durumbúza-tészta liszt, tojás 200 g / csomag

550 Ft / csomag
1375 Ft/kg

Durum korona

Levesbetét durumlisztből... :-) Összetevők: durumbúza-tészta liszt, tojás 200 g / csomag

550 Ft / csomag
1375 Ft/kg

Durum nagykocka

Nagykocka durumbúzalisztből, káposztás vagy krumplis tésztának. Összetevők: durumbúza-tészta liszt, tojás 400g / csomag

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg

Durum rövidmetélt

Durum lisztből készült rövidmetélt. 400 g / csomag

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg

Durum tarhonya

750 Ft / csomag
1875 Ft/kg

Édesburgonya I. osztály

Elsőosztályú: 700 Ft/kg. Megfelelő méret, hibátlan termések. Növényvédőszer mentes. Sárga húsú, Beauregard fajta. Vetőgumótól a kész termésig! Tárolás: 15-18° között, 70-80 %-os páratartalomnál. Nagy Gergő, agrármérnök, őstermelő. Őstermelői tevékenységből származó termések. Termelési hely: Celldömölk

700 Ft / kg
700 Ft/kg

Édesburgonya II. Osztály

Másodosztályú: 550 Ft/kg Kisebb, hibásabb termések, de étkezésre teljesen jók!  Növényvédőszer mentes.  Sárga húsú, Beauregard fajta. Vetőgumótól a kész termésig! Tárolás: 15-18° között, 70-80 % páratartalomnál. Nagy Gergő, agrármérnök, őstermelő. Őstermelői tevékenységből származó termések. Termelési hely: Celldömölk

550 Ft / kg
550 Ft/kg

Enyhén csípős pepperoni paprika

Vegyszer mentes enyhén csípős pepperoni paprikából készült tartósítószer mentes savanyúság. 720ml-es üvegben van.

990 Ft / üveg
990 Ft/üveg

Epres joghurt 800 g

Epres joghurtunk élőflórás. Utósavanyodásra nem hajlamos tejsavbaktériumokkal és bifido baktériumokkal készül. Mesterséges íz-, színezék- és tartósítószer mentes, minimum 18%-os valódi gyümölcstartalommal. Cseppmentesen záródó műanyag dobozban forgalmazzuk.

1480 Ft / doboz
1850 Ft/kg

Epsom só - Keserű só 1 kg

Élelmiszer minőségű, másnéven keserűsó. Jellemzően külsőleg használják. Puffadásra, izomfájdalomra. Összetevők: Keserű só, Magnézium-szulfát heptahidrát. Szuper gyomírtó: Keverjünk el néhány kanál Epsom sót 4 liter ecettel, egy kevés mosogatószerrel és vízzel, majd ezzel öntözzük, vagy inkább permetezzük a gyomos területet. Vigyázzunk, hogy a hasznos növényeinkre ne jusson a keverékből, mert akkor azok is elpusztulnak! Zöldebb növények! Ha a növény magnéziumhiányban szenved, hamar elsárgul a levele. Ennek megelőzése és orvoslásaként tegyünk a növényünkre 4-5 centiméterenként egy evőkanál Epsom sót, majd ismételjük meg ezt a műveletet havonta. Szebb fű! “Csak az a szép zöld gyep, az fog nekem hiányozni.” Ugye sokan emlékeznek erre a mondatra? Ha neked is csak ennyi vágyad van, már meg is van a megoldás! Egyszerűen csak szórd ki a sót a füvedre, majd jó alaposan öntözd be. Nem fogsz hinni a szemednek! Gyönyörű rózsák! Te is szeretnél végre gyönyörű és hatalmas fejű rózsákat, vagy tömött rózsabokrot, rózsalugast? Akkor öntözd Epsom sós oldattal a rózsáidat elültetést követően, majd virágzást követően is. Így szedd ki a szálkát a kezedből! Keverj el két evőkanál Epsom sót egy kevés vízben, majd mártsd bele az ujjadat, amibe szálka ment. Ezzel a módszerrel sokkal könnyebben el tudjuk távolítani a szálkát, mintha tűvel kéne bökdösni. Kevésbé fájdalmas és sokkal praktikusabb módszer, mintha az alig látott szálkát próbálnánk valahogy kimetszeni a helyéről. Forrás: agraroldal.hu

1330 Ft / kg
1330 Ft/kg