Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Magyaros gomolya sajt 200g

Minden sajtunkat nyers, teljes tejből készítjük, megőrizve az összes vitamin- és enzimtartalmát.Élőflórás, tradicionálisan elkészített friss gomolya sajt magyaros ízesítéssel.

1360 Ft / db
6800 Ft/kg
...

Magyaros NasiTál 120 g

Sonka, kolbász mellé "kísérőnek", vagy csak magába elcsipegetni, a gyerekeknek tízóraira, uzsonnára.

849 Ft / doboz
7075 Ft/kg

Magyaros vajkrém 200g

Élőflórás magyaros vajkrémünket mezofil tejsavbaktériumokkal fermentálva, nyers tejből készítjük. A készítés során megőrzi a hőre érzékeny, rendkívül fontos vitaminokat (C vitamin, B vitamin csoport), ezeken kívül magas A, D, E és K2 vitamin tartalommal is rendelkezik. Hagyományos magyaros ízesítésű. A laktáció folyamán a tej zsírtartalma természetes okokból kifolyólag kb. 0.5% ingadozást mutat, ezért a vajkrém állaga minimális mértékben változhat.   

880 Ft / db
4400 Ft/kg
...

Mák/Poppyseeds 1kg

2026-os Friss, kiváló minőségű bevizsgált mák, közvetlenül megbízható termelőtől. Tökéletes süteményekhez, péksüteményekhez, vagy akár egészséges étkezéshez. Magas olajtartalom és jellegzetes ízvilág.

2000 Ft / kg
2000 Ft/kg
...

Mákliszt 1000g

Mákliszt – süss, főzz erőt, egészséget A mákliszt a mákolaj sajtolása után visszamaradó, finomra darált alapanyag, amely rendkívül értékes tápanyagokat tartalmaz. Magas fehérjetartalmának és ásványi anyagokban gazdag összetételének köszönhetően egyre népszerűbb az egészségtudatos konyhákban. Különösen kalcium-, magnézium-, vas- és cinktartalma kiemelkedő, így támogatja a csontok egészségét, a vérképzést és az immunrendszer megfelelő működését. Mivel a mákliszt természetesen gluténmentes, azok is bátran fogyaszthatják, akik érzékenyek a gluténra, vagy speciális diétát követnek. Bizonyos esetekben helyettesítheti a hagyományos liszteket. Felhasználható süteményekhez, kenyerekhez, müzlihez, joghurtokhoz keverve, de sűrítésre is alkalmas, mivel jól felszívja a folyadékot. Emellett remek helyettesítője a darált máknak, ha egy könnyebb, szárazabb állagot szeretnénk elérni. Mákliszt vs. hagyományos liszt A hagyományos búzaliszthez képest a mákliszt táplálóbb és tisztább, hiszen semmilyen adalékanyagot nem tartalmaz, kizárólag a mák természetes beltartalmi értékeire épül. Bár nem rendelkezik olyan erős nedvességmegkötő képességgel, mint a búzaliszt, rosttartalma segíthet a megfelelő emésztés fenntartásában. Egészségügyi előnyei  Vérképző és csonterősítő  Jótékony hatással van az agyműködésre  Támogatja a szív- és érrendszert  Szépíti a bőrt és a hajat Naponta 1-2 evőkanál mákliszt joghurtba keverve hozzájárulhat az egészséges étrendhez. Természetes, tiszta, és ízletes módja a szervezet támogatásának! Ha szeretnéd kipróbálni a máklisztet, keresd a Mákcentrum prémium minőségű termékei között!

3500 Ft / db
3.5 Ft/g
...

Mákolaj 250ml

Újabb szuperélelmiszerrel leplek meg Benneteket! Mi mindenre jó a MÁKOLAJ? Ez az aranyszínű olaj nemcsak finom, hanem tele van kalciummal, E-vitaminnal és értékes omega-6 zsírsavakkal, amelyek hozzájárulnak az erős csontokhoz, a szép bőrhöz és az egészséges szívhez.  Segíthet a csontritkulás megelőzésében Támogatja az idegrendszert és a nyugodt alvást Antioxidánsai lassíthatják az öregedést Salátákhoz, turmixokhoz, de akár bőrápolásra is használható! Egy apró kanálnyi mákolaj naponta és máris tettél valamit az egészségedért!  Te próbáltad már? 

3500 Ft / üveg
14 Ft/ml
...

Mediterános gomolya sajt 120 g

Friss, szeletelhető sajt. Nagyon jól eltartható. Oregánó, rozmaring fűszerezéssel.

800 Ft / csomag
6666.67 Ft/kg
...

Mediterános NasiTál 120 g

Sonka, kolbász mellé "kísérőnek", vagy csak magába elcsipegetni, a gyerekeknek tízóraira, uzsonnára.

849 Ft / doboz
7075 Ft/kg

Medvehagyma por 2 dkg.

1000 Ft / üveg
500 Ft/dkg

Medvehagymakrém 200g

A medvehagyma kiváló értisztító és vérhigító hatása miatt kedvelt tavaszi növényünk. Medvehagymakrémünket nyersen, erdélyi adalékmentes só hozzáadásával készítjük. Szendvicsek, ételek ízesítésére, valamint pogácsa sütésére ajánljuk a medvehagyma kedvelőinek.

1300 Ft / üveg
6500 Ft/kg
...

Medvehagymás gomolya sajt 120 g

Friss, szeletelhető sajt. Nagyon jól eltartható. Medvehagymával ízesítve.

800 Ft / csomag
6666.67 Ft/kg
...

Medvehagymás NasiTál 120 g

Sonka, kolbász mellé "kísérőnek", vagy csak magába elcsipegetni, a gyerekeknek tízóraira, uzsonnára.

849 Ft / doboz
7075 Ft/kg