Pápai Éléskamra

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élelmiszer - Food

Lasagne

Tésztalapok az olasz tészták kedvelőinek. Húsos-paradicsomos raguval vagy zöldségekkel  rétegezve, besamel  mártással és sok sajttal sütve... Finom...:-) 400g / csomag 

900 Ft / csomag
2250 Ft/kg

Lestyán

Saját kertből származó szárított lestyán 

400 Ft / db
400 Ft/g

Lestyán palánta

Évelő fűszernövény.

900 Ft / db
900 Ft/db

Levendula szörp / Lavender syrup 250ml

Orvosi levendulából készült, nyugtató hatású szörp.

650 Ft / üveg
2600 Ft/l

Levendula szörp 500 ml

Tartósítószer mentes. Levendulán kívül vizet, cukrot, citromot és citromsavat tartalmaz.

1250 Ft / üveg
1250 Ft/üveg

Levendulás méz 250g

1000 Ft / üveg
4000 Ft/kg

Lilahagyma 1kg

Lilahagyma

600 Ft / kg
600 Ft/kg
...

Lilahagymás gomolya sajt 120 g

Friss, szeletelhető sajt. Nagyon jól eltartható.

800 Ft / csomag
6666.67 Ft/kg

Macaroni (vékony) - kézműves száraztészta

10 tojásos száraztészta Kézműves száraztészta prémium minőségi lisztből és kapirgálós tyúkjaink tojásaiból.    Súly: 220 gramm   Főtt házi tészta (100 g) becsült tápanyagtartalma Tápanyagtartalom: Energia ~420 kcal Zsír ~5,8 g - Telített zsír ~1,6 g Szénhidrát ~62 g - Cukor ~0,8 g Rost ~2,5 g Fehérje ~14 g Só ~0,08 g   Száraz, hűvös helyen tartandó!

1150 Ft / doboz
5227.27 Ft/kg
...

Magyaros gomolya sajt 120 g

Friss, szeletelhető sajt. Nagyon jól eltartható. Enyhén csípős, köménymagos.

800 Ft / csomag
6666.67 Ft/kg

Magyaros gomolya sajt 200g

Minden sajtunkat nyers, teljes tejből készítjük, megőrizve az összes vitamin- és enzimtartalmát.Élőflórás, tradicionálisan elkészített friss gomolya sajt magyaros ízesítéssel.

1360 Ft / db
6800 Ft/kg
...

Magyaros NasiTál 120 g

Sonka, kolbász mellé "kísérőnek", vagy csak magába elcsipegetni, a gyerekeknek tízóraira, uzsonnára.

849 Ft / doboz
7075 Ft/kg